BIOBAZA SUN Royal mätový opaľovací suchý olej 250ml

Neohodnotené
€12,60

Kráľovská receptúra ​​pre prírodne bronzové opálenie, bohatá na vysoko kvalitné mandľové, lieskové orechy, hroznové jadrá, avokádo, sezamové, vlašské, kokosové a slnečnicové oleje a jedinečný extrakt z fialovej mrkvy, podporuje intenzívne opaľovanie a pomáha pri prirodzenej ochrane pred škodlivými slnečnými lúčmi. Skvalan obnovuje a chráni pokožku pred predčasným starnutím, zatiaľ čo mentol poskytuje osviežujúci pocit, ktorý si môžete vychutnať počas letných dní a opaľovania. Aplikujte na čistú pokožku pred slnečným žiarením.

UPOZORNENIE: Zabráňte kontaktu s očami. Neobsahuje SPF. Neodporúča sa pre ľudí so svetlou pokožkou a deťmi. Nadmerné slnenie vážne ohrozuje zdravie. V prípade dlhšieho pobytu na slnku najskôr naneste krém na opaľovanie.

Prírodné zložky: mandľový olej, extrakt z listov vlašských orechov, olej z hroznových jadier, avokádový olej, sezamový olej, extrakt z koreňa fialovej mrkvy, olej z lieskových orieškov, kokosový olej, skvalán, kakaové maslo, slnečnicový olej, mrkvový olej. Bez obsahu alkoholu, parabénov, konzervačných látok, syntetických parfumov a farbív.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: